تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید آرتیکا

امتیاز : ۴.۹
تعمیرگاه و مراکز مجاز یخچال و ساید آرتیکا

 

 

تعمیرات و نصب یخچال ها، فریزر و ساید آرتیکا:

آرتیکا یک برند خوب یخچال، فریزر و ساید می باشد که نمایندگی و خدمات پس از فروش آن در بسیاری از شعبه های مدرن تکنیک در تهران موجود است.

مدرن تکنیک یکی از مراکز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آرتیکا می باشد  که با اعزام تکنسین های متخصص و آشنا به تعمیرات یخچال آرتیکا به شما این اطمینان را می دهد که در سریعترین زمان و با صرف کمترین هزینه یخچال خود را تعمیر کنید.
در ابتدا تکنسین های مدرن تکنیک تمام تلاششان را برای  عیب یابی و تعمیر یخچال شما می کنند.چنانچه دیگر کار از تعمیر گذشته بود سعی می کنند قطعه آسیب دیده را تعویض کنند و با استفاده از   قطعات اصل و اورجینال، عملکرد یخچال شمارا مثل روز اول کنند.

 

 

معرفی شرکت مدرن تکنیک:

مدرن تکنیک ابتدا با شعبه های کمی در تهران شروع به کار کرد اما بخاطر رضایت مندی مشتریان از میزان تخصص تعمیرکاران و استفاده از قطعات اصل باعث شد که برای سهولت همشریان عزیز تعداد شعبه های یخچال آرتیکا را افزایش دهد.
متخصصان ارشد مدرن تکنیک در زمینه تعمیر یخچال آرتیکا  به دلیل آموزش تعمیرات تخصصی در خارج از کشور، توانسته اند به مهارت بسیار بالایی دست پیدا کنند و همین امر باعث صرفه جویی مشتریان در تعمیرات یخچال آرتیکا شده است. پس با خیالی آسوده می توانید لوازم خانگی خود را به دست تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید.
.

چرا باید مدرن تکنیک را برای تعمیر یخچال آرتیکا خود انتخاب کنید؟
1-  تعمیرات یخچال آرتیکا در محل
2-  نظارت کامل شما بر تعمیر دستگاه در حین کار تکنسین
3-  تخصص و تجربه حرفه ای تعمیرکاران مدرن تکنیک
4-  استفاده از قطعات اصل و اورجینال
5-  ارسال تکنسین در سریعترین زمان ممکن به محل شما

 

برای تماس با کارشناسان ما با شماره های کنار و پایین سایت تماس بگیرید و یا از طریق دکمه پایین درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید. تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تکنسین مربوطه را به محل اعزام نمایند.

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

فرم ارسال نظر

سایر برند های مرتبط

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید