شماره تماس: 02122500600

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران

شرکت جنرال الکتریک یکی از برندهای شناخته شده لوازم خانگی در دنیا است. با توجه به اینکه این شرکت در آمریکا واقع شده است، لازم است در هر کشوری نمایندگی رسمی این برند مشغول به فعالیت باشد. مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران، خدمات پس از فروش، تعمیرات تخصصی و فروش قطعات اورجینال را ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


شرکت جنرال الکتریک یکی از برندهای شناخته شده لوازم خانگی در دنیا است. با توجه به اینکه این شرکت در آمریکا واقع شده است، لازم است در هر کشوری نمایندگی رسمی این برند مشغول به فعالیت باشد. مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران، خدمات پس از فروش، تعمیرات تخصصی و فروش قطعات اورجینال را ارائه می دهد. 

 
شرکت هایی که موفق به اخذ نمایندگی جنرال الکتریک در تهران می شوند، وظیفه دارند با شرکت های تولیدی قرارداد رسمی ببندند. در این قراردادها مفادی تنظیم شده است که همه ی آن ها در جهت کسب رضایت مشتری است. عدم رعایت این مفاد توسط نمایندگی موجب لغو امتیاز و پرداخت خسارت به شرکت تولیدی می شود.همین امر سبب شده تا نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران با به کارگیری کادری فنی و با تجربه، همواره برای کسب رضایت مشتریان در تلاش باشد.
 

شماره نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران 

برای تعمیر دستگاه خود می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران تماس بگیرید یا از طریق فرمی که در صفحه اصلی سایت مدرن تکنیک وجود دارد، درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما مشاوره اولیه و راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می دهند. همچنین هزینه تعمیر را به شما اعلام کرده و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند. شماره تماس نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در شرق تهران: 021-770881090
 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال در شرق تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران شامل 16 منطقه اصلی می شود. اگر ساکن شرق تهران هستید و در محله های پیروزی، تهرانپارس، نارمک و ... سکونت دارید، تعمیرکاران با تجربه مدرن تکنیک در کوتاهترین زمان به محل مورد نظر اعزام می شوند.
1. تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهرانپارس                    
2. تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در نارمک
3. تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در رسالت                       
4. تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر جنرال الکتریک در سید خندان
5. تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر جنرال الکتریک در فرجام                      
6. خدمات پس از فروش یخچال فریزر جنرال الکتریک در مجیدیه
7. تعمیرگاه یخچال فریزر جنرال الکتریک در حکیمیه                     
8. تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر جنرال الکتریک در هنگام
9. تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در بلوار پروین               
10. تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در هروی
11. تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک نارمک                           
12. تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر جنرال الکتریک در سراج
13. تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر جنرال الکتریک در لویزان                     
14. خدمات پس از فروش یخچال فریزر جنرال الکتریک در شیان
15. تعمیرگاه یخچال فریزر جنرال الکتریک در علم و صنعت                     
16. تعمیرگاه یخچال فریزر جنرال الکتریک در مهران
 

مزایای مدرن تکنیک، مرکز تخصصی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران 

مدرن تکنیک با داشتن بیش از ۱۰۰ مرکز مجاز تعمیر و نمایندگی لوازم خانگی، تخصصی ترین دپارتمان تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در تهران و حومه شناخته شده است. این شرکت اولین مجموعه ای است که برای ارتقا سیستم سازمانی خود و کم کردن هزینه های خانواده، مشاوره تلفنی تعمیرات لوازم خانگی را راه اندازی کرده است. این امکان هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب دستگاه و تعمیرات جزئی که خود افراد با دریافت مشاوره میتوانند انجام دهند را کاهش می دهد.
تعمیرات یخچال جنرال الکتریک امری کاملا تخصصی و مستلزم شناخت و تجربه است. از این رو لازم است برای تعمیر حتما به نمایندگی رسمی جنرال الکتریک مراجعه کنید. اما در کنار موارد ذکر شده در بالا، آنچه موجب تمایز خدمات ارائه شده توسط مدرن تکنیک با سایر تعمیرکاران شده است، مواردی به شرح زیر است:
1-استفاده از نیروهای متخصص
مدرن تکنیک در راستای افزایش کیفیت خدمات خود تنها از تکنسین های باتجربه و متخصص استفاده می کند. این افراد دوره های آموزشی لازم را گذرانده و قادرند در کمترین زمان علت خرابی دستگاه را به درستی تشخیص دهند. تعمیرکاران ما تا جای ممکن قطعات خراب شده را تعمیر کرده و در صورت نیاز به تعویض، از قطعات اورجینال جنرال الکتریک استفاده می کنند.
2- مدت زمان تعمیر
یکی دیگر از نکاتی که در راس مفاد قرارداد های نمایندگی جنرال الکتریکی قرار دارد، انجام تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن است. مدت زمان فرآیند تعمیرات و تعویض قطعات مطابق با رضایت مشتری و استانداردهای زمانی تعریف شده، تنظیم می شود. تعمیرکاران موظف هستند در بازه زمانی تعیین شده، تعمیرات را کامل کنند. 
در این صورت موفق به کسب امتیاز مثبت از طرف نمایندگی می شوند. از طرف دیگر در صورت مشاهده هرگونه تاخیر، امتیاز منفی برای آن ها به همراه دارد. مجموع این امتیازها، رتبه تکنسین ها را مشخص می کند. آن هایی که امتیاز کمی دریافت کنند اخراج می شوند. امتیاز مثبت نیز گواه وقت شناسی، تجربه بالا و تخصص تعمیرکار است. این نظارت سختگیرانه موجب شده تا نیروهای فعال از نهایت تخصص و تجربه خود استفاده کنند.
3-ضمانتنامه معتبر
از دیگر مزایای نمایندگی جنرال الکتریک مدرن تکنیک این است که هنگام فروش، تعویض و تعمیر لوازم خانگی ، برای مدت مشخص شده در قرارداد گارانتی پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد. تا زمانی که مدت زمان ضمانتنامه شما منقضی نشده باشد، می توانید از تمامی خدمات این شرکت استفاده کنید.
موارد ذکر در بالا همه گواه ضرورت مراجعه به نمایندگی جنرال الکتریک مدرن تکنیک به منظور انجام تعمیرات است. با مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران می توان با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات ارائه شده، اقدام به تعمیر محصولات کرد. همچنین قیمت مصوب این خدمات نسبت به سایر تعمیرگاه ها بسیار مقرون به صرفه است.
 

امکان ارسال تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک به منزل در نمایندگی مدرن تکنیک وجود دارد؟

در نمایندگی مدرن تکنیک استفاده از خدمات سرویس یخچال جنرال الکتریک و قابلیت تعمیر در محل، برای شهروندان تهرانی امکان پذیر است. فرقی ندارد که در کدام منطقه از تهران سکونت دارید، در هر صورت با تماس با نمایندگی مدرن تکنیک، نیروهای فعال مستقر در شعب مختلف سریعا به محل شما اعزام می شوند. اما در صورتی که ساکن شهر های دیگر هستید، باز هم نگران خراب شدن دستگاه خود نباشید. استفاده از خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت تلفنی و آنلاین با کارشناسان ما امکان پذیر است. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در یخچال خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از پشتیبانی شبانه روزی آن ها استفاده کنید.
تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل علاوه بر اینکه در مدت زمان کمتری انجام می‌شود، باعث صرفه جویی در هزینه‌های تعمیر نیز خواهد شد. ضمن اینکه با استفاده از این خدمات می‌توانید از خطرات احتمالی ناشی از انتقال یخچال به تعمیرگاه نیز جلوگیری کنید. در نهایت نکته مهم دیگری درباره تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل وجود دارد و آن، نظارت شما هنگام تعمیر یخچال است. در واقع شما نیز می‌توانید از نزدیک شاهد روند تعمیر یخچال خود باشید.
 

سوالات متداول 

1-هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در نمایندگی بر چه اساسی محاسبه می‌شود و آیا تعرفه مشخصی دارد؟
نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک همواره در تلاش است تا از هزینه های اضافی کاسته و بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد. اما نمی توان بدون بررسی مشکل و نظر تخصصی قیمت دقیقی برای تعمیرات اعلام کرد. نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک تعرفه های خود را بر اساس قیمت های مصوب اتحادیه تنظیم کرده است. در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر است. 
 
2-تعمیر یخچال جنرال الکتریک، چه مدت گارانتی تعمیر دارد و آیا این ضمانتنامه معتبر است؟
انجام هر یک از انواع خدمات از جمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک، عیب یابی تخصصی و تعویض قطعات در این مجموعه گارانتی می شود. در صورت نیاز به تعویض قطعه، آن قطعه از نظر کیفیت ضمانت شده و شامل گارانتی 9 ماهه می باشد.  
 
3-آیا مدرن تکنیک، نماینده رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران است؟
بله، شرکت مدرن تکنیک یک تعمیرگاه معتبر یخچال و سایر محصولات جنرال الکتریک است که به طور رسمی از شرکت جنرال الکتریک برای فعالیت در ایران مجوز دارد. نمایندگی های مختلف این شرکت نیز در نقاط مختلف تهران در حال خدمت رسانی به مشتریان هستند.  
 
4-آیا مدرن تکنیک ضمانت اصل بودن قطعات تعویضی جنرال الکتریک را می‌دهد؟
قطعات اورجینال و اصل شرکت جنرال الکتریک توسط مدرن تکنیک خریداری شده و در صورت نیاز حین تعمیر دستگاه تعویض می شود. این قطعات اورجینال دارای 9 ماه ضمانت کیفیت می باشند. 
 
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید