شماره تماس: 02122500600

هیمالیا

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

نمایندگی وتعمیریخچال، فریزر هیمالیا

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی هیمالیا

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

خدمات تعمیرات یخچال در مدرن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

مطالعه بیشتر

توضیحات


 

تعمیرگاه یخچال فریزر هیمالیا

جهت تعمیرات یخچال فریزر – تعمیرات یخچال – تعمیرات فریزر، اگر دستگاه شما دارای کارت گارانتی است حتما به تعمیرگاه های تعمیرات یخچال هیمالیا (مدرن تکنیک) مراجعه نمایید تا بتوانید از خدمات پس از فروش یخچال فریزر هیمالیا و تعمیرگاه های مجاز بهره مند شوید. در غیر این صورت فقط کافی است با ما بعنوان تعمیرگاه مجاز یخچال و فریزر هیمالیا و یک مرکز تعمیراتی معتبر تماس بگیرید و پس از اعلام آدرس خود منتظر یکی از کارشناسان فنی ما باشید.
 
تعمیرگاه مجاز مرکزی هیمالیا . یخچال فریزر هیمالیا، یخچال هیمالیا، هیمالیا، به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما سروران گرامی می باشد.
 
تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال هیمالیا با چندین دهه سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات در سراسر تهران آماده ی خدمت رسانی می باشد. کلیه ی خدمات با قطعات اصلی می باشد و ضمانت نامه به صورت چاپی در فاکتور ارائه می گردد . شما می‌توانید خطاها و ارورهای یخچال فریزر هیمالیا را در این مطلب از مدرن تکنیک مطالعه کنید. 
 
 
جهت تماس با همکاران ما در مدرن تکنیک به شماره های ما در کنار و پایین صفحه مراجعه یا روی دکمه درخواست تعمیرات کلیک کنید.
 
 
 
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید