کنمور

نمایندگی مرکزی و تعمیرات کنمور

امتیاز : ۴.۹
 کنمور
 

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی محصولات کنمور در ایران

شرکت‌های فروشندۀ محصولات کنمور در ایران، معمولاً در زمانی که از آن‌ها خرید می‌کنید، با دریافت مبلغی کالای شما را گارانتی می‌کنند. پس حتماً در زمان خرید به برگه گارانتی توجه کنید و موضوعاتی مانند گارانتی قطعات، ضمانت، و اصل و اورجینال بودن قطعات را به‌دقت بررسی کنید. این برگه‌های گارانتی توسط سرویسکاران و تعمیرکاران مجاز و غیرمجاز به‌آسانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، اما دقت شما در انتخاب نمایندگی تعمیرات کنمور سبب می‌شود تا تجربۀ خوبی از تعمیر و خدمات پس از فروش این محصول داشته باشید.
 

خدمات پس از فروش کنمور

همۀ وسایل مصرفی حاضر در منزل از جمله لوازم خانگی ممکن است نیازمند تعمیر، تعویض قطعات یا سرویس کلی باشند. در زمان انتخاب نمایندگی تعمیر کنمور، از گارانتی قطعات لوازم خانگی اطمینان حاصل کنید. یکی از مهم‌ترین نکات در تضمین گارانتی محصول، اصل و اورجینال‌بودن قطعات است که اهمیت بسیار بالایی دارد. البته ممکن است محصولی که شما خریداری کرده‌اید اساساً فاقد گارانتی باشد یا مدت زمان آن به اتمام رسیده باشد. در این صورت، باز هم می‌توانید با انتخاب نمایندگی تعمیرات کنمور و با بهره‌گیری از توان بالای تکنیسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای که آموزش‌های تخصصی لازم را از سر گذرانده‌اند، مشکل را رفع کنید. سرعت عمل در پاسخگویی و اعزام سریع به محل و سرویس‌دهی تلفنی از دیگر نکات بااهمیت در انتخاب نمایندگی تعمیر کنمور است که حتماً باید در نظر داشته باشید.
 

شرکت مدرن تکنیک یک انتخاب مطمئن

چنانچه در زمینۀ تعمیر هریک از محصولات کنمور نیازمند کمک یا راهنمایی هستید، می‌توانید به‌آسانی با شرکت مدرن تکنیک تماس بگیرید. این شرکت باسابقه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی خارجی و ایرانی آمادگی دارد تا با ضمانت اصل و اورجینال بودن قطعات، برخورداری از تکنسین‌های حرفه‌ای و ارسال سریع تعمیرکار به محل، در کنار شما باشد.
شرکت مدرن تکنیک با بهره‌مندی از خدمات پس از فروش گسترده در کشور، آمادگی دارد تا با دریافت اولین تماس تلفنی از سوی مشتری، مقدمات لازم را برای تعمیر یخچال کنمور فراهم آورد. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با تکنیسین‌های حرفه‌ای شرکت مدرن تکنیک، مشکلات خود را بازگو کنید و پس از اعزام سریع و به‌موقع تعمیرکار به مقصد و تعمیر لوازم خانگی کنمور نیز ما را در جریان عملکرد تعمیرکار و میزان رضایت‌تان از خدمات ارائه‌شده، قرار دهید. برای ارتباط با شرکت مدرن تکنیک در تعمیرات برند کنمور، کافی است با شماره تلفن 62941-021 تماس بگیرید.
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی کنمور (kenmore)


فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲