ميله

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات میله

امتیاز : ۴.۹

 

لوازم خانگی میله
لوازم خانگی میله یک برند آلمانی است که در سال 2007 توانسته است به عنوان بهترین برند لوازم خانگی شناخته شود؛ زیرا این محصول در تولید محصولات خود از فناوری هوش مصنوعی استفاده کرده است.
تاریخچه ی لوازم خانگی میله
شرکت میله توسط میله و زینکان در سال 1899 در گوترسلوی آلمان تأسیس شد، در ابتدای کار با ساخت و طراحی محصولاتی بسیار ساده، شروع به کار کرد و به مرور توانست هر محصولی را که شما در آشپزخانه خود به آن نیاز دارید را با کیفیت بسیار بالایی تولید کند.
لوازم خانگی میله در کشورهای اتریش، آلمان، جمهوری چک و رومانی تولید و به سایر نقاط دنیا فرستاده می شود؛ همچنین این محصول در سراسر جهان بیش از 47 شرکت فروش تخصصی دارد.
ویژگی لوازم خانگی میله
یکی از مهم ترین ویژگی لوازم خانگی میله طراحی منحصر به فرد، دقت بالا در تولید، طراحی و مونتاژ قطعات آن است. در ساخت لوازم خانگی میله از تکنولوژی پیشرفته و ماشین آلات دقیق و تخصصی استفاده شده است که این امر باعث گردیده است که این محصولات بدون افت کیفی بتوانند تا حدود 20 سال به راحتی کار کنند.
لوازم خانگی میله به عنوان یکی از برندهای لوکس در جهان شناخته می شود؛ درنتیجه قیمت آن نسبت به سایر برندهای موجود در بازار کمی بالاتر است.
رتبه ی مصرف انرژی لوازم خانگی میله بر اساس نرخ اتحادیه ی اروپا +++A است که این امر، نشانگرِ مصرف کم انرژی، کارایی بالا و طرفدار محیط زیست بودن آن است.
نمایندگی تعمیر میله
با وجود اینکه لوازم خانگی میله با کیفیت بالایی تولید شده اند اما این امکان وجود دارد که در طول استفاده از دستگاه با مشکلات فنی رو به رو شوید.
در این صورت، یک تعمیرکار مجرب و حرفه ای از سوی شرکت میله می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکل را عیب یابی کرده و اقدامات لازم را برای رفع مشکل انجام دهد که تمامی این خدمات با حضور تعمیرکار لوازم خانگی میله در محل شما انجام می شود.
تعمیرکار لوازم خانگی میله در صورت قابل تعمیر بودن قطعه، ابتدا آن را تعمیر می کند؛ اما اگر قطعه نیاز به تعویض داشته باشد از قطعات اصل این برند استفاده می کند؛ بنابراین پس از تعمیرات لوازم خانگی میله، آنها عملکرد بسیار مناسبی خواهند داشت. 
شایان ذکر است که تعمیرکاران متفرقه زیر بار مسئولیت تعمیر خود نمی روند؛ بنابراین شما بهتر است جهت استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی میله از نمایندگی تعمیر میله استفاده کنید؛ زیرا نمایندگی، درصورت بروز مشکلِ دوباره ی دستگاه، تعمیرکاران را در ظرف 48 ساعت به محل می فرستد و مشکل شناسایی و برطرف می شود.
شما با توجه به نمایندگی های فروش  لوازم خانگی میله که در سایت های آنلاین قرار دارند می توانید از مشاوره های کارشناسان فنیِ نمایندگی بهره مند شوید و در در کمترین زمان ممکن با قیمتی مقرون به صرفه از خدمات آنها استفاده کنید.
تماس با خدمات پس از فروش میله
در صورت تماس با خدمات پس از فروش میله در دو حالت قرار دارید که آن را توضیح می دهیم:
اگر لوازم خانگی میله ی شما برگه ی گارانتی دارد و تاریخ آن منقضی نشده است در این صورت بهتر است با شماره ی تماس روی برگه ی گارانتی تماس گرفته و از خدمات و تعهدات نمایندگی آنها استفاده کنید.
اما اگر تاریخ برگه ی گارانتی شما گذشته یا اینکه آن را گم کرده اید، با تعمیرگاه لوازم خانگی میله که در سراسر کشور وجود دارند، تماس بگیرید تا  آنها اقدامات لازم را جهت تعمیر دستگاه میله ی شما انجام دهند.
شماره ی نمایندگی میله
نمایندگی میله در تهران یک دفتر و دو شعبه دارد که آنها را با شماره تلفن شان در متن ذکر می کنیم:
دفتر مرکزی تهران 
در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از مطهری، نبش کوچه ماگنولیا، پلاک  ۱۱۷  قرار دارد.
شماره ی تلفن: ۸۰ - ۸۸۳۱۲۷۷۰ - ۰۲۱
شعبه شماره یک
در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، نبش کوچه پا برجا، شماره ۱۴۰۹  قرار دارد.
شماره ی تلفن: ۲۲۶۱۷۸۵۲ - ۰۲۱ و ۲۲۶۱۷۸۳۵ -۰۲۱
 
شعبه مرکزی
در تهران، چهارراه پارک وی، ابتدای چمران، خیابان جوانان، شماره ی 9  قرار دارد. شماره ی تلفن: ۵ - ۲۶۲۰۵۴۲۱ - ۰۲۱
سخن پایانی
ما در این مقاله شما را با لوازم خانگی میله، ویژگی های آن، نمایندگی تعمیر میله و نحوه ی تماس با خدمات پس از فروش لوازم خانگی میله و شماره ی نمایندگی میله آشنا ساختیم تا در هنگام خرید این محصول بتوانید با آگاهی کامل آن را خریداری کنید و از مزایای آن به خوبی بهره مند شوید.
 
 
 
 
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370


فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲