شماره تماس: 02122500600

اوﺟﻧرال

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات اوجنرال

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

اوﺟﻧرال

تعمیر لوازم خانگی اوﺟﻧرال (ogeneral)

توضیحات


معرفی برند اوجنرال- OGENERAL
بیش از هشتاد سال پیش کمپانی فوجیستو در ژاپن فعالیت خود را در زمینه¬ی صنعت تهویه مطبوع شروع کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست بازار ژاپن, خاورمیانه و بسیاری از کشورهای دیگر را از آن خود کند. در ایران فوجیستو جنرال را با نام تجاری اوجنرال یا اوجنرال می¬شناسیم و از همان ابتدای ورود به خاورمیانه, توانست طرفداران زیادی پیدا کند و از دیگر رقیبان خود سبقت بگیرد.
 
محصولات برند اوجنرال
اغلب محصولات برند اوجنرال  در زمینه¬ی کولر گازی و سیستم تهویه است و با توجه به کیفیت بالا و توانایی¬های زیادی که دارد در بسیاری از کشورها شهرت بسیاری دارد. یکی از دلایل محبوبیت برند اوجنرال در این نکته است که تمام کولرهای گازی و دیگر تولیدات اوجنرال, عملکرد و توانایی بسیار خوبی در دمای بالای بالای 50 درجه¬ی سانتی گراد دارد که همین ویژگی یک امتیاز ویژه برای محصولات این برند محسوب می¬شود.
محصولات اوجنرال همواره از کیفیت و طراحی¬های خوبی برخوردار بوده¬اند و ایده¬های خلاقانه و نوآوری¬های این کمپانی باعث شده است محصولات منحصر به فردی در بازار سیستم¬های تهویه ارائه دهد. از دیگر مزیت-های خوب محصولات اوجنرال این است که با استفاده از تکنولوژی¬های پیشرفته, توانسته¬اند مصرف سوخت لوازم خانگی اوجنرال را تا حد بسیار زیادی پایین بیاورند.
 
 
تعمیرگاه تخصصی برند اوجنرال
لوازم خانگی بخش بزرگی از زندگی ما را تشکیل می¬دهد زیرا این روزها وسایل برقی خانگی زیادی تولید و طراحی شده¬اند که کار را برای ما راحت¬تر و سریع¬تر کرده است. بنابراین اگر یک روز یکی از ابزار لوازم خانگی خراب شود می¬تواند زندگی ما را دچار سختی کند. یکی از مواردی که در هنگام تعمیر لوازم خانگی باید به آن دقت کنید همین مسئله است و حتما باید با تعمیرکار لوازم خانگی هماهنگ کرده باشید تا در سریع¬ترین زمان ممکن برای تعمیر وسیله¬ی برقی شما اقدام کند.
اگر لوازم خانگی برند اوجنرال شما خراب شده است و به دنبال آن هستید که آن را تعمیر کنید باید در انتخاب تعمیرگاه بسیار دقت کنید. زیرا ممکن است برخی تعمیرکاران متفرقه, به دلیل عدم وجود دانش تخصصی, صدمه¬ی بیش¬تری به دستگاه شما وارد کنند و یا از قطعات غیر اصل استفاده کنند که طول عمر دستگاه شما را تا حد بسیار زیادی پایین خواهد آورد.
تاکید می¬شود که در صورت مشاهده خرابی یا مشکل در لوازم خانگی برند اوجنرال, حتما با نمایندگی معتبر اوجنرال تماس بگیرید زیرا تعمیر لوازم خانگی اوجنرال یک امر کاملا تخصصی است و افراد کم تجربه می¬توانند آسیب بیش¬تری به دستگاه شما وارد کنند. همچنین اگر عیب¬یابی و رفع عیب دستگاه اوجنرال به موقع و سریع, انجام نشود ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه وارد شود و متحمل هزینه¬ی سنگینی برای تعمیر یا برای خرید جایگزین آن شوید.
 
معتبرترین شرکت تعمیر لوازم خانگی در تهران
شرکت مدرن تکنیک بیش¬تر از پنجاه سال سابقه¬ی فعالیت در امر تعمیر لوازم برقی و لوازم خانگی دارد و در این شرکت همه تعمیرکاران و مشاوران کاملا حرفه¬ای و تخصصی هستند. در حال حاضر به دلیل آن که سرعت رشد تکنولوژی¬ بسیار زیاد شذه است و لوازم خانگی جدید هم با همین تکنولوژی و قطعات لوازم خانگی, طراحی و تولید است. به همین دلیل امروزه به تعمیرکارانی احتیاج است که اطلاعات کامل و جامعی درباره¬¬ی فناوری¬های جدید داشته باشد. تکنسین¬های حرفه¬ای و تخصصی شرکت مدرن تکنیک به خوبی از روند تکنولوژی¬های روز آگاه بوده و دوره¬های فنی و آموزش¬های زیادی را گذرانده¬اند و به همین دلیل شرکت مدرن تکنیک تضمین می¬کند که هیچ کدام از تعمیرکاران, تاکنون باعث خسارت بیش¬تر نشده¬اند و جلوی هزینه¬های اضافی را تا حد زیادی می¬گیرد.
شرکت مدرن تکنیک افتخار آن را دارد که در در صورت تماس با نمایندگی مجاز اوجنرال, می¬توانید در تمام نقاط تهران از خدمات شرکت ما بهره¬مند شوید. تعمیرکاران مدرن تکنیک, در سریع¬ترین زمان ممکن تعمیر لوازم خانگی را شروع می¬کنند و در صورتی که لازم باشد؛ قطعات خراب را تعویض می¬کنند. 
جایگزینی قطعات لوازم خانگی عمل بسیار حساسی است زیرا اگر شما قطعات خوبی را جایگزین نکنید و یا از قطعات فابریک استفاده نکنید؛ طول عمر وسیله¬ی برقی شما به شدت کم¬ می¬شود که این موضوع بسیار ناخوشایند است.  قطعات مورد استفاده¬ی شرکت مدرن تکنیک از لحاظ کیفیت و گارانتی تضمین می¬شوند تا بتوانید با خیال راحت از خدمات ما استفاده کنید. از دیگر خدمات این شرکت می¬توان به قیمت پایین, ضمانت قطعات و اخلاق حرفه¬ای تعمیرکاران اشاره کرد.
 
مطالعه بیشتر

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید