اوﺟﻧرال

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات اوجنرال

امتیاز : ۴.۹
معرفی برند اوجنرال- OGENERAL
بیش از هشتاد سال پیش کمپانی فوجیستو در ژاپن فعالیت خود را در زمینه¬ی صنعت تهویه مطبوع شروع کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست بازار ژاپن, خاورمیانه و بسیاری از کشورهای دیگر را از آن خود کند. در ایران فوجیستو جنرال را با نام تجاری اوجنرال یا اوجنرال می¬شناسیم و از همان ابتدای ورود به خاورمیانه, توانست طرفداران زیادی پیدا کند و از دیگر رقیبان خود سبقت بگیرد.
 
محصولات برند اوجنرال
اغلب محصولات برند اوجنرال  در زمینه¬ی کولر گازی و سیستم تهویه است و با توجه به کیفیت بالا و توانایی¬های زیادی که دارد در بسیاری از کشورها شهرت بسیاری دارد. یکی از دلایل محبوبیت برند اوجنرال در این نکته است که تمام کولرهای گازی و دیگر تولیدات اوجنرال, عملکرد و توانایی بسیار خوبی در دمای بالای بالای 50 درجه¬ی سانتی گراد دارد که همین ویژگی یک امتیاز ویژه برای محصولات این برند محسوب می¬شود.
محصولات اوجنرال همواره از کیفیت و طراحی¬های خوبی برخوردار بوده¬اند و ایده¬های خلاقانه و نوآوری¬های این کمپانی باعث شده است محصولات منحصر به فردی در بازار سیستم¬های تهویه ارائه دهد. از دیگر مزیت-های خوب محصولات اوجنرال این است که با استفاده از تکنولوژی¬های پیشرفته, توانسته¬اند مصرف سوخت لوازم خانگی اوجنرال را تا حد بسیار زیادی پایین بیاورند.
 
 
تعمیرگاه تخصصی برند اوجنرال
لوازم خانگی بخش بزرگی از زندگی ما را تشکیل می¬دهد زیرا این روزها وسایل برقی خانگی زیادی تولید و طراحی شده¬اند که کار را برای ما راحت¬تر و سریع¬تر کرده است. بنابراین اگر یک روز یکی از ابزار لوازم خانگی خراب شود می¬تواند زندگی ما را دچار سختی کند. یکی از مواردی که در هنگام تعمیر لوازم خانگی باید به آن دقت کنید همین مسئله است و حتما باید با تعمیرکار لوازم خانگی هماهنگ کرده باشید تا در سریع¬ترین زمان ممکن برای تعمیر وسیله¬ی برقی شما اقدام کند.
اگر لوازم خانگی برند اوجنرال شما خراب شده است و به دنبال آن هستید که آن را تعمیر کنید باید در انتخاب تعمیرگاه بسیار دقت کنید. زیرا ممکن است برخی تعمیرکاران متفرقه, به دلیل عدم وجود دانش تخصصی, صدمه¬ی بیش¬تری به دستگاه شما وارد کنند و یا از قطعات غیر اصل استفاده کنند که طول عمر دستگاه شما را تا حد بسیار زیادی پایین خواهد آورد.
تاکید می¬شود که در صورت مشاهده خرابی یا مشکل در لوازم خانگی برند اوجنرال, حتما با نمایندگی معتبر اوجنرال تماس بگیرید زیرا تعمیر لوازم خانگی اوجنرال یک امر کاملا تخصصی است و افراد کم تجربه می¬توانند آسیب بیش¬تری به دستگاه شما وارد کنند. همچنین اگر عیب¬یابی و رفع عیب دستگاه اوجنرال به موقع و سریع, انجام نشود ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه وارد شود و متحمل هزینه¬ی سنگینی برای تعمیر یا برای خرید جایگزین آن شوید.
 
معتبرترین شرکت تعمیر لوازم خانگی در تهران
شرکت مدرن تکنیک بیش¬تر از پنجاه سال سابقه¬ی فعالیت در امر تعمیر لوازم برقی و لوازم خانگی دارد و در این شرکت همه تعمیرکاران و مشاوران کاملا حرفه¬ای و تخصصی هستند. در حال حاضر به دلیل آن که سرعت رشد تکنولوژی¬ بسیار زیاد شذه است و لوازم خانگی جدید هم با همین تکنولوژی و قطعات لوازم خانگی, طراحی و تولید است. به همین دلیل امروزه به تعمیرکارانی احتیاج است که اطلاعات کامل و جامعی درباره¬¬ی فناوری¬های جدید داشته باشد. تکنسین¬های حرفه¬ای و تخصصی شرکت مدرن تکنیک به خوبی از روند تکنولوژی¬های روز آگاه بوده و دوره¬های فنی و آموزش¬های زیادی را گذرانده¬اند و به همین دلیل شرکت مدرن تکنیک تضمین می¬کند که هیچ کدام از تعمیرکاران, تاکنون باعث خسارت بیش¬تر نشده¬اند و جلوی هزینه¬های اضافی را تا حد زیادی می¬گیرد.
شرکت مدرن تکنیک افتخار آن را دارد که در در صورت تماس با نمایندگی مجاز اوجنرال, می¬توانید در تمام نقاط تهران از خدمات شرکت ما بهره¬مند شوید. تعمیرکاران مدرن تکنیک, در سریع¬ترین زمان ممکن تعمیر لوازم خانگی را شروع می¬کنند و در صورتی که لازم باشد؛ قطعات خراب را تعویض می¬کنند. 
جایگزینی قطعات لوازم خانگی عمل بسیار حساسی است زیرا اگر شما قطعات خوبی را جایگزین نکنید و یا از قطعات فابریک استفاده نکنید؛ طول عمر وسیله¬ی برقی شما به شدت کم¬ می¬شود که این موضوع بسیار ناخوشایند است.  قطعات مورد استفاده¬ی شرکت مدرن تکنیک از لحاظ کیفیت و گارانتی تضمین می¬شوند تا بتوانید با خیال راحت از خدمات ما استفاده کنید. از دیگر خدمات این شرکت می¬توان به قیمت پایین, ضمانت قطعات و اخلاق حرفه¬ای تعمیرکاران اشاره کرد.
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی اوﺟﻧرال (ogeneral)


فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

تماس بگیرید ۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲