شماره تماس: 02122500600

فیلور

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرات و نصب یخچال، فریزر و ساید فیلور

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی فیلور

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

خدمات تعمیرات یخچال در مدرن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

مطالعه بیشتر

توضیحات


 

تعمیرگاه مجاز یخچال ها فریزر و ساید فیلور

فیلور برند کهنه‌کار و با تجربه ایرانی است که از ده‌ها سال پیش تا به امروز کلکسیونی از یخچال و فریزرهای قدرتمند را برای خانواده‌های ایرانی تولید کرده است. در مدرن تکنیک این افتخار را داریم که به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر فیلور خدمات‌رسانی کنیم.


پیش از خرید یخچال فریزر چه نکاتی را باید رعایت کنیم تا در هنگام تعمیرات به مشکل بر نخوریم؟


با ورود برندهای متعدد یخچال فریزر؛ چه خارجی و چه داخلی، بسیاری برای خرید دچار مشکل شده‌اند و خیلی از افراد می‌ترسند که اگر یخچال فریزر آن‌ها دچار نقص شد و نیاز به تعمیر داشت به چه مرکزی می‌توانند مراجعه کنند. در رابطه با برند فیلور نیز همین سوال در ذهن خریداران به وجود می‌آید و خیلی‌ها با خود می پرسند که تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر فیلور در کدام استان یا در کدام شهر یا در کدام منطقه قابل دسترسی است.

 بد نیست قبل از اینکه برای خرید یخچال فریزر اقدام کنید، چند نکته را در نظر بگیرید:

    بودجه مهم‌ترین دغدغه‌ای است که در خرید لوازم الکتریکی با آن مواجه هستیم. اما در نظر داشته باشید که هیچ وقت نباید پول را فدای کیفیت کرد.  ممکن است یک برند متفرقه کمی از یک برند نام آشنا ارزان‌تر باشد اما از نظر کیفیت و کارایی چندین پله پایین‌تر قرار بگیرد که خود در آینده سبب ایجاد مشکلات متعدد و پشیمانی‌های زودهنگام خواهد شد.
     برای خرید همیشه به کندانسور دقت داشته باشید. کندانسور مهم‌ترین و اصلی ترین قطعه موجود در یخچال فریزر است که آن را با نام موتور یخچال می‌شناسیم. تجربه نشان داده که بهترین نوع کندانسور برای یخچال کندانسورهای خطی هستند چرا که هم کارایی بالاتری دارند و هم میزان صدا در هنگام کار کردن یخچال بسیار پایین‌تر است.


     برچسب انرژی دیگر نکته ای است که در هنگام خرید نباید از آن غافل ماند. هر چقدر برچسب انرژی به سمت سبزتر متمایل باشد، یخچال مصرف برق کمتری دارد و خطرات زیست محیطی آن به مراتب پایین‌تر هستند.  نکته قابل توجه این است که با وجود اینکه بسیاری از یخچال فریزرها دارای برچسب A++  هستند، اما مصرف انرژی آن‌ها بهینه نیست. پس هنگام خرید حتماً از یک فروشنده معتبر و صادق خرید کنید.
    نیازی نیست که همیشه از برندهای خارجی خرید کنید. بسیاری از برندهای ایرانی به ویژه در سال‌های اخیر به یک رقیب سرسخت برای برندهای خارجی تبدیل شده‌اند و آپشن‌ها و کیفیت مشابهی با بسیاری از این برندها دارند. در نظر داشته باشید که تعمیرات برای برند داخلی به مراتب راحت‌تر است چرا که تولید‌کننده در داخل کشور است و به راحتی می‌توان قطعات مورد نیاز را برای تعویض خریداری کرد.


 ایرادات متداول یخچال فریزر فیلور 

خاموش شدن یخچال

خاموش شدن یخچال فریزر فیلور یکی از متداول‌ترین ایرادات و البته از نظر خریداران و مصرف‌کنندگان ترسناک‌ترین آن‌هاست. در این مواقع مصرف‌کننده درب یخچال را باز می‌کند و با یخچالی گرم مواجه می‌شود، در حالی که چراغ یخچال روشن است اما فریزر کار نمی‌کند.  برای این ایراد نمی‌توان یک استاندارد خاص تعریف کرد چرا که  هر نوع نقصی در هر قطعه می‌تواند سبب بروز این ممشکل و خاموش ماندن اصطلاحا کندانسور یخچال شود. بهتر است که برای برطرف شدن این ایراد با تعمیرگاه های مجاز فیلور یا مرکز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر فیلور مدرن تکنیک ارتباط برقرار کنید.

برفک
مشکلی که همواره در خانه‌های خود با آن مواجه هستیم. برفکی که به ویژه در فریزر یخچال قرار می‌گیرد و سبب گرم شدن بعضا یخچال‌ها نیز می‌گردد. برفک نیز دقیقا همانند خاموش ماندن موتور علت‌های مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به کم شدن گاز دستگاه و یا ایراد در ترموستات یا همان بخش اتومات‌کردن یخچال باشد.

خنک بودن فریزر و گرم بودن یخچال
یکی دیگر از ایرادات به ظاهر ترسناک به ویژه برای برند فیلور که در مرکز تعمیرات مدرن تکنیک به آن برخورد، زمانی است که شما درب یخچال را باز می‌کنید و می‌بینید که فریزر یخچال سرما دارد اما خود یخچال گرم است. یکی از سخت‌ترین ایرادات برای برطرف کردن همین است چرا که ممکن است با نشتی گاز مواجه باشید که گرفتن این نشتی تنها به تجربه و تخصص نیاز دارد و نباید آن را بر عهده هر فردی بگذارید. بعضا دیده شده کمپرسور موتور نیز ضعیف گشته و همین امر سبب شده که گاز به راحتی در داخل یخچال به گردش در نیاید و تنها در بخش فریزر متمرکز بماند.

بهتر است که برای برطرف شدن هر یک از این ایرادات با مراکز ویژه تعمیر یخچال فریزر فیلور و یا تعمیرگاه های مجاز مدرن تکنیک در محل سکونت خود ارتباط برقرار کنید و آن را به دست تعمیرکار درست بسپارید.

با یک تماس، تکنیسین های مجرب ما در محل شما کار تعمیرات یخچال های فریزر و ساید بای ساید فیلور را بدون نیاز به جابجایی و اعزام به تعمیرگاه انجام خواهند داد.

 

 

 

 

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید