شماره تماس: 02122500600

آرتیکا

یخچال‌های آمریکایی آرتیکا یکی از محصولات کمتر شناخته شده در بازار ایران هستند. این برند یکی از زیرشاخه‌های جنرال الکتریک و تولید آمریکا و مکزیک است. این برند، محصولات پایین‌رده و اقتصادی جنرال الکتریک را شامل می‌شود. در مدرن تکنیک خدمات تعمیر یخچال فریزر آرتیکا با استفاده از قطعات اورجینال، پیشرفته‌ترین تجهیزات و توسط تکنسین‌های مجرب در کمترین زمان و حداقل هزینه انجام می‌شود. برای استفاده از این خدمات، با شماره 021-62941 تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات آرتیکا

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی آرتیکا

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

آرتیکا

تعمیر لوازم خانگی آرتیکا (arctica)

توضیحات


 

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی برند آرتیکا

امروزه در اکثر خانه ها لوازم خانگی یافت می شود و زندگی بدون برخی از لوازم خانگی تقریبا غیر ممکن شده است. یکی از برندهای مطرح در زمینه ی تولید لوازم خانگی برند آرتیکا است. لوازم خانگی برند آرتیکا توانسته است با طراحی زیبا و بدنه ای محکم در بازار ایران طرفداران خاص خود را داشته باشد و بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند. با گسترش حضور لوازم خانگی برقی در خانه ها نیاز تعمیرکاران متخصص نیز افزایش پیدا کرده است و انتخاب تعمیرگاه مجاز آرتیکا نیز از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا لوازم خانگی آرتیکا نیازمند تعمیر تخصصی است تا طول عمر وسیله ی برقی شما افزایش پیدا کند.

تعمیر تخصصی لوازم خانگی برند آرتیکا

تعمیرکاران حرفه ای لوازم خانگی آرتیکا باید کاملا به روز باشند و همه ساله در دوره های آموزش فنی شرکت کنند تا بتوانند تخصص و علم کافی برای تعمیر لوازم خانگی آرتیکا داشته باشند. شرکت مدرن تکنیک یک مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی آرتیکا است که دارای مجوز بوده و یک نمایندگی معتبر تعمیر لوازم خانگی آرتیکا است. مدرن تکنیک با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات, لوازم خانگی خراب را تعمیر می کند و از مجرب ترین و باسوادترین تعمیرکاران لوازم  خانگی استفاده می کند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن عیب یابی تخصصی لوازم خانگی را انجام دهند و مراحل تعمیر لوازم خانگی را تکمیل کنند. 

در صورتی که برای تعمیر لوازم خانگی برند آرتیکا از تعمیرکاران غیر حرفه ای استفاده کنید؛ ممکن است خسارت جبران ناپذیری به وسایلتان وارد کند و مجبور شوید هزینه ی بیشتری پرداخت کنید تا بتوانید لوازم خانگی خود را مجددا تعمیر کنید.

مراجعه تعمیرکار در محل

در صورتی که یکی از لوازم خانگی شما نیازمند تعمیر باشد؛ تنها کافی است با شرکت مدرن تکنیک تماس گرفته تا تعمیرکاران حرفهای در محل حاضر شده و با تجهیزاتی که به همراه دارند؛ وسیلهی برقی شما را بررسی میکنند و عیب و ایراد دستگاه را پیدا میکنند. سپس تعمیرکار یک برآورد کلی از هزینه ی تعمیر لوازم خانگی را به شما ارائه می دهد و بعد تعمیر وسایل برقی را آغاز میکند.

تعمیر لوازم خانگی آرتیکا در تهران

شرکت مدرن تکنیک با افتخار اعلام میکند که در تمام مناطق تهران نمایندگی دارد که شما میتوانید با توجه به محل سکونت خود با یکی از نمایندگی های مدرن تکنیک تماس گرفته تا نزدیک ترین تعمیرکار به محل سکونت شما اعزام می شود تا فرآیند تعمیر لوازم خانگی برند آرتیکا آغاز شود.

ارائه ضمانت نامه و گارانتی

بعد از اتمام تعمیر لوازم خانگی آرتیکا, دستگاه به طور کامل بررسی میشود و تست میشود تا خیال مشتری و تعمیرکار راحت شود که تعمیر لوازم خانگی مورد نظر به خوبی عملی شده است. سپس بعد از اتمام خدمات مدرن تکنیک, ضمانت نامهای به شما ارائه میشود و تعمیر لوازم خانگی شما به مدت 90 روز گارانتی میشود. این به این معنا است که طی 90 روز آینده اگر لوازم خانگی شما مجددا دچار خرابی شده؛ شرکت مدرن تکنیک مسئولیت آن را قبول کرده و تعمیر آن رایگان انجام میشود.

ضمانت نامه مدرن تکنیک نشان میدهد مرکز تعمیر لوازم خانگی, به تعمیرکاران و قطعات مورد استفاده ی خود اطمینان دارد و تضمین میکند طی 90 روز آینده هیچ مشکلی برای دستگاه شما پیش نخواهد آمد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی آرتیکا

مدرن تکنیک یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی است که خدمات پس از فروش آرتیکا, تعمیر لوازم خانگی, نصب و سرویس کردن لوازم خانگی آرتیکا را انجام میدهد. تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آرتیکا ضمن ارائه خدمات متنوع, از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است که باعث شده  به یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین تعمیرگاه تهران تبدیل شود.

تمام هزینه ها به صورت شفاف در لیست هزینه ها درج میشود و قیمت تمام قطعات و هزینه ی تعمیرکار به صورت واضح و شفاف لیست میشود. این کار منجر به جلب اعتماد مشتریان میشود. همچنین مشاوره رایگان در زمینه نگهداری و مواظبت از لوازم خانگی هم ارائه میشود که رعایت این نکات و راهنمایی ها به شما کمک میکند تا از بروز مشکلات آینده جلوگیری کنید و طول عمر لوازم خانگی شما افزایش پیدا میکند.

تعویض قطعات لوازم خانگی یا تعمیر قطعات؟

یکی از نکات بسیار مهم در هنگام تعمیر لوازم خانگی این است که می توان قطعه ی موجود را تعمیر کرد و یا باید حتما قطعه ی مورد نظر تعمیر شود. تعمیرکاران تخصصی مدرن تکنیک, بسیار با تجربه هستند و تا جای ممکن تلاش خود را میکنند تا قطعات معیوب لوازم خانگی را تعمیر کنند. زیرا تعمیر قطعات باعث میشود هزینهی تعمیر لوازم خانگی آرتیکا تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

همچنین در صورتی که قطعه ی معیوب امکان تعمیر نداشته باشد؛ تامین قطعات به عهده شرکت مدرن تکنیک بوده است و از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده میشود و اصل بودن قطعات توسط مدرن تکنیک تضمین میشود.

 

 

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید