شماره تماس: 02122500600

ارورهای لباسشویی سامسونگ

نمایندگی‌های سامسونگ در تهران

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370
شماره تماس ها جهت رفع ارورهای لباسشویی سامسونگ

توضیحات


 

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در هنگام بروز ارورها به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران لباسشویی بررسی می‌شود، در غیر این صورت باعث بروز مشکلات جدی‌تردر لباسشویی و در نتیجه کاهش طول عمر دستگاه می‌شود. نیروهای تعمیرات ماشین لباسشویی مدرن تکنیک در هنگام عیب‌یابی دستگاه، جهت اطلاعات مشتریان و استفاده بهینه و بیشتر آنها از دستگاه، ارورهای ماشین لباسشویی را آموزش می‌دهند.

شایع‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ عبارتند از:

ارور E1 یا C1:

این ارور بیانگر مشکل در سنسور سطح آب است یعنی فشار یا سطح آب تنظیم نیست. ابتدا بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی به درستی به منبع آب وصل شده است یا خیر. ممکن است شلنگ تغذیه مسدود یا پیچ خورده باشد. در این صورت، پیچ‌خوردگی را بردارید. گاهی اوقات می‌توان به خاموش و روشن کردن مجدد دستگاه به رفع این ارور کمک کرد.

ارور E3 یا C3:

نشان‌دهنده یک اخطار مهم می‌باشد و نشان می‌دهد که موتور کار نمی‌کند. بنابراین ابتدا بررسی کنید که آیا سوکت کار می‌کند یا خیر. ماشین لباسشویی خود را خاموش کرده و دوشاخه را جدا کنید. آزمایش کنید که آیا دستگاه دیگری برق دریافت می‌کند یا خیر.

علت دیگر خرابی ممکن است پر بودن بیش از حد محفظه شستشو باشد. برخی از لباس‌های شسته شده را از داخل محفظه بردارید، برنامه را دوباره روشن کنید و ببینید. آیا پیغام ارور ناپدید می‌شود؟ در صورتی که ارور رفع نشد، ماشین لباسشویی را به مدت 30 دقیقه از برق بکشید. سپس دوباره آن را وصل کنید و ببینید و چک کنید که آیا ارور از بین می رود یا نه.

ارور 3E ، 3E1، 3E2، 3E3 و 3E4:

بروز این ارورها نشان‌دهنده خرابی موتور ماشین لباسشویی می‌باشد. دستگاه را از شبکه اصلی خاموش کرده و 30 ثانیه منتظر بمانید. دستگاه را دوباره روشن کنید و برنامه جدیدی را شروع کنید.

ارور E4:

ارور تامین آب در این صورت دستگاه تشخیص نمی‌دهد که دستگاه پر از آب است. بررسی کنید که منبع آب روشن است و آیا فشار آب کافی می‌باشد. بررسی کنید که آیا لوله های آب پیچ خورده هستند یا خیر، فیلترهای ورودی داخل و انتها شیر آب را بررسی کنید.

ارور 4E1 و4E2:

در هنگام بروز این ارور باید اتصال شیلنگ آب به منبع تغذیه سرد را بررسی کنید و از عدم اتصال به منبع تغذیه گرم مطمئن شوید. منبع آب سرد معمولاً با یک شیر آبی نشان داده می‌شود.

ارور 5E:

ارور مربوط به تخلیه آب است، آب از دستگاه به درستی تخلیه نمی‌شود. فیلتر پمپ تخلیه را از نظر انسداد مانند پرز، سکه مو، گیره بررسی کنید. شلنگ تخلیه و اتصالات زباله را از نظر گرفتگی و انسداد بررسی کنید و سپس یک چرخه چرخش را انتخاب کنید تا آب باقی مانده در دستگاه تخلیه شود.

ارور 6E:

نمایش این ارور به منظور این است که آبگرمکن از کار افتاده است.

ارور 9E1:

ارور مربوط به سیستم برق و نوسانات برق

ارور bE1:

ارور مربوط به دکمه روشن و خاموش دستگاه می‌باشد. دکمه بیش از حد و در مدت زمان طولانی نگه داشته شده است. دکمه را از نظر چسبندگی و فرورفتگی چک کنید. دستگاه را از برق جدا کرده و دکمه‌ها را با یک پارچه کمی مرطوب تمیز کنید.

تعمیر لباسشویی با رفع این ارور، عملی است که به صورت همیشگی درآموزش‌های نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تکرار می‌شود. تمرین و تکرار این ارور علاوه بر تعمیر لباسشویی به صورت تخصصی، سرعت پروسه عیب‌یابی دستگاه را افزایش می‌دهد.

 
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید