شماره تماس: 02122500600

ارور یخچال وستینگهاوس

نمایندگی‌های وستینگھاوس در تهران

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370
شماره تماس ها جهت رفع ارور یخچال وستینگهاوس

توضیحات


علت به‌وجودآمدن ارور sy-ef در یخچال وستینگهاوس

وقتی که شما با ارور sy-ef بر روی یخچال وستینگهاوس مواجه شدید این به این معنی است که فن اواپراتور دچار مشکل شده است بنابراین وقتی این ارور بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود یعنی اینکه سرما و دمای یخچال از بین رفته و گاهی ممکن است  باعث شود یخچال به صورت یک سره و بدون خاموش شدن کار کند که در این حالت در اولین فرصت حتماً با تکنسین آموزش دیده برای تعمیر یخچال وستینگهاوس تماس بگیرید تابه شما در این باره کمک کنند.  

برای حل ارور sy-ef در یخچال وستینگهاوس چه اقداماتی لازم است؟

برای برطرف کردن ارور sy-ef حتماً قبل از هر اقدام دیگری به بررسی فن اواپراتور توسط یک فرد متخصص در انجام کارهای تعمیر یخچال وستینگهاوس مبادرت نمایید تکنسین‌ها اول هر کاری اتصالاتی که بین برد و فن یخچال وجود دارد را بررسی می‌کنند در صورتی که این اتصالات به درستی کار کند یعنی مشکل از فن اواپراتور بوده و باید آن را تعویض کرد ولی اگر با این اقدامات ارور syef برطرف نشد به احتمال زیاد مشکل از برد الکترونیکی یخچال است و باید برای تعویض آن اقدام کنید "SY-EF" مخفف "فن اواپراتور" است،  فن اواپراتور یا برد کنترل را تعمیر یا تعویض کنید که این کار حتما باید کار  توسط متخصص تعمیر یخچال وستینگهاوس انجام شود. به طور مثال اگر مشتری گفت که چند روز پیش یخچال شروع به تولید صدای بلند کرد. سپس صدا از بین رفت، اما یخچال بد یخ زد و کد خطا SY-EF ظاهر شد. این کد به این معنی است که داخل فریزر به اندازه کافی سرد نیست. پس از بررسی مشخص شد که پره‌های فن اواپراتور توسط یخ مسدود شده و گردش هوای سرد در داخل انجام نمی‌شود. مشکل این بود که لوله پرکننده یخ ساز یک نقص کوچک داشت و هنگام پر کردن یخ ساز، آب از لوله خارج می‌شد و پایین می‌افتاد و یخ می‌زد. یخ باعث مسدود شدن فن شده و باعث خرابی یخچال شده است. پس از تعویض لوله پر، همه چیز همانطور که باید شروع به کار کرد.

ارور یخچال وستینگهاوس را چگونه حل کنیم؟

ارور یخچال وستینگهاوس که به‌صورت های مختلفی ممکن است رخ دهد به شرح زیر است:

ارور Tr

این کد خطا نشان می‌دهد که سینی مکعب یخ در زمانی که برداشت یخ وجود داشت و سیستم سعی می‌کرد سینی را با آب پر کند، از 0  درجه سانتیگراد بالاتر نمی‌رفت. لوله آب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ‌چیز مانع از عملکرد خوب آن نمی‌شود. همچنین بررسی کنید که شیر آب‌باز باشد و فیلتر آب انسداد نداشته باشد. وقتی همه موارد بالا را بررسی کردید و همه آنها در وضعیت خوبی کار می‌کنند، وقت آن است که برای کمک با یک تکنسین تعمیر یخچال وستینگهاوس واجد شرایط تماس بگیرید.

ارور Sc-Oc

اگر شما از یخ و آب مدل یخچال و فریزر وستینگهاوس و شما این کد خطا را مشاهده کنید و یا شما از ترکیبی از 2 دیدن دوم و 4 هفتم دمای آیکون فلش، پس از آن یک مشکل با یک سنسور وجود دارد. یا اتصال کوتاه دارد یا مدار باز دارد. باید سنسور معیوب یخچال عوض شود. برای این کار حتما با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی  وستینگهاوس تماس بگیرید.

ارور Cr

اگر یخچال شما مدل یخ و آب باشد، این کد خطا نشان‌دهنده یک خطا در ارتباط است. اگر این مورد را مشاهده کردید یا نماد دما در بالای صفحه را چشمک‌زن دیدید، توجه داشته باشید که کنترل پنل دیگر با برد کنترل اصلی ارتباط برقرار نمی‌کند. برای رفع این مشکل با نمایندگی سرویس و تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس تماس بگیرید.

ارور EF

این کد خطا نشان می‌دهد که موتور فن مشکل دارد. موتور فن را بررسی کنید تا ببینید هنوز کار می‌کند یا خیر. اگر موتور نیست حتما باید تعویض شود. در اولین فرصت با نمایندگی معتبر وستینگهاوس برای تعویض تماس بگیرید.

ارور Ec

در صورت نمایش این کد خطا، PCB اصلی نمی‌تواند ارتباط را دریافت کند. این امکان وجود دارد که شما نیاز به تعویض PCB داشته باشید.

ارور SY-CF

کد خطا به این معنی است که احتمالاً بین برد کنترل اصلی و صفحه‌نمایش یک مشکل در ارتباط وجود دارد. برای حل این مشکل از تکنسین تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس کمک بگیرید.

ارور SY-EF

وقتی این کد خطا را می‌بینید، متوجه می‌شوید که فن اواپراتور از کار افتاده است. باید حتما با تعمیرکار لوازم خانگی وستینگهاوس تماس بگیرید. تکنسین موتور فن را بررسی کرده و تداوم آن رابین سیم‌پیچ‌ها تست می کند. در صورت عدم تداوم یا اگر فن دیگر اصلاً کار نمی‌کند، موتور یا کل فن را تعویض می کند.

ارور SY-CE

در صورت نمایش این کد خطا احتمالاً بین نمایشگر و برد کنترل اصلی خطایی در ارتباط وجود دارد. برای برطرف کردن این مشکل از متخصص تعمیر لوازم خانگی وستینگهاوس کمک بگیرید.

ارور CE

اگر این کد خطا در پنل نمایش داده شود، پیام فوری ارتباط خود را قطع می‌کند. برای تایید این موضوع، یخچال را در حالت سرویس قرار دهید.

آیا هنگامی که این کد خطا را مشاهده کردید، کانکتور J4 واقع در برد کنترل اصلی را بررسی کنید. همچنین کانکتورهای J4-4، J4-5 و J4-6 را که روی برد کنترل یخ‌ساز قرار دارند، بررسی کنید. علاوه بر این، کانکتور خط 15 پین واقع در برد کنترل اصلی را بررسی کنید. اگر همه این اتصالات خوب هستند اما کد خطا هنوز وجود دارد، برد کنترل اصلی را جایگزین کنید. اما باید حتما در نظر داشته باشید که بررسی این موارد را خودتان نمی توانید انجام دهید و حتما لازم است از تعمیرکار لوازم خانگی وستینگهاوس کمک بخواهید.

ارور t3

حتما با تکنسین تعمیر یخچال وستینگهاوس تماس بگیرید تا سنسور یخ ساز را بررسی کرده تا ببینید آیا این کد خطا روی صفحه نمایش یخچال ظاهر می‌شود، باز است یا کوتاه.

ارور E0

در صورت مشاهده این کد خطا، یخچال هیچ خطایی ندارد.

ارور E1

با مشاهده این کد خطا، باید سنسور اواپراتور را بررسی شود تا که آیا آسیب‌دیده است. اگر آسیب دیده حتما باید از تکنسین تعمیر یخچال فریزر بخواهید تا آن را تعویض کند.

 
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید