شماره تماس: 02122500600

فیلور

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات فیلور

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی فیلور

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

فیلور

تعمیر لوازم خانگی فیلور (philver)

توضیحات


 

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات فیلور

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های برندهای ایرانی در مقایسه با برندهای خارجی، در دسترس بودن خدمات پس از فروش است. شرکت فیلور گارانتی قطعات لوازم خانگی را تأمین می‌کند؛ پس از بابت ضمانت خریدتان آسوده‌خاطر باشید. یکی از مهم‌ترین نکات در تضمین گارانتی محصول، اصل و اورجینال‌بودن قطعات است تا چنانچه محصول نیازمند تعویض قطعه شد، با نمونۀ اصلی آن جایگزین شود که این امر در برندهای ایرانی از جمله یخچال‌های فیلور در دسترس همۀ کاربران و مصرف‌کنندگان قرار دارد. شرکت فیلور با بهره‌گیری از توان بالای تکنیسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای که آموزش‌های تخصصی لازم را از سر گذرانده‌اند، نگرانی شما را در مراحل پس از خرید، برطرف می‌سازد. سرعت عمل در پاسخگویی و اعزام سریع به محل نیز یکی دیگر از نکات تأثیرگذار در رضایت مشتری از خرید محصول است که همۀ این موارد در نمایندگی مرکزی فیلور و نمایندگی تعمیرات فیلور، پیش‌بینی شده است.
 

شرکت مدرن تکنیک؛ یک انتخاب مطمئن

در میان انبوه شرکت‌هایی که به ارائه تعمیرات جنرال الکتریک در ایران مشغولند، شرکت مدرن تکنیک دارای مزیت‌های چشمگیری است که سبب اعتماد بیشتر مشتریان نسبت به آن می‌شود. برای مثال، گارانتی اصل‌بودن قطعات که یکی از دغدغه‌های همیشگی خریداران است، توسط شرکت مدرن تکنیک ضمانت می‌شود. پس چنانچه پس از خرید یخچال فیلور نقصی در عملکرد آن پیش آمد، مدرن تکنیک در کنارتان خواهد بود.
شرکت مدرن تکنیک با بهره‌مندی از خدمات پس از فروش گسترده در کشور، آمادگی دارد تا با دریافت اولین تماس تلفنی از سوی مشتری، مقدمات لازم را برای تعمیر یخچال فیلور فراهم آورد. تکنیسین‌های حرفه‌ای شرکت مدرن تکنیک با اعزام سریع و به‌موقع به مقصد، مانع از هدر رفتن زمان شما خواهند شد. برای ارتباط با شرکت مدرن تکنیک در تعمیرات برند فیلور، کافی است با شماره تلفن62941-021 تماس بگیرید.
 
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید