فیلور

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات فیلور

امتیاز : ۴.۹
 فیلور
 

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات فیلور

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های برندهای ایرانی در مقایسه با برندهای خارجی، در دسترس بودن خدمات پس از فروش است. شرکت فیلور گارانتی قطعات لوازم خانگی را تأمین می‌کند؛ پس از بابت ضمانت خریدتان آسوده‌خاطر باشید. یکی از مهم‌ترین نکات در تضمین گارانتی محصول، اصل و اورجینال‌بودن قطعات است تا چنانچه محصول نیازمند تعویض قطعه شد، با نمونۀ اصلی آن جایگزین شود که این امر در برندهای ایرانی از جمله یخچال‌های فیلور در دسترس همۀ کاربران و مصرف‌کنندگان قرار دارد. شرکت فیلور با بهره‌گیری از توان بالای تکنیسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای که آموزش‌های تخصصی لازم را از سر گذرانده‌اند، نگرانی شما را در مراحل پس از خرید، برطرف می‌سازد. سرعت عمل در پاسخگویی و اعزام سریع به محل نیز یکی دیگر از نکات تأثیرگذار در رضایت مشتری از خرید محصول است که همۀ این موارد در نمایندگی مرکزی فیلور و نمایندگی تعمیرات فیلور، پیش‌بینی شده است.
 

شرکت مدرن تکنیک؛ یک انتخاب مطمئن

در میان انبوه شرکت‌هایی که به ارائه تعمیرات جنرال الکتریک در ایران مشغولند، شرکت مدرن تکنیک دارای مزیت‌های چشمگیری است که سبب اعتماد بیشتر مشتریان نسبت به آن می‌شود. برای مثال، گارانتی اصل‌بودن قطعات که یکی از دغدغه‌های همیشگی خریداران است، توسط شرکت مدرن تکنیک ضمانت می‌شود. پس چنانچه پس از خرید یخچال فیلور نقصی در عملکرد آن پیش آمد، مدرن تکنیک در کنارتان خواهد بود.
شرکت مدرن تکنیک با بهره‌مندی از خدمات پس از فروش گسترده در کشور، آمادگی دارد تا با دریافت اولین تماس تلفنی از سوی مشتری، مقدمات لازم را برای تعمیر یخچال فیلور فراهم آورد. تکنیسین‌های حرفه‌ای شرکت مدرن تکنیک با اعزام سریع و به‌موقع به مقصد، مانع از هدر رفتن زمان شما خواهند شد. برای ارتباط با شرکت مدرن تکنیک در تعمیرات برند فیلور، کافی است با شماره تلفن62941-021 تماس بگیرید.
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی فیلور (philver)


فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید