شماره تماس: 02122500600

مدرن تکنیک نمایندگی تعمیرات

تعمیرات یخچال فریزر و ساید در شمال تهران

ثبت درخواست تعمیرات

شماره تماس تعمیرات یخچال فریزر و ساید در شمال تهران

۰۲۱-۵۵۱۰۲۳۷۰

تعمیر لوازم خانگی در جنوب تهران تنها شامل تعمیرات نیست بلکه نصب انواع وسایل برقی و خانگی را می‌توانید به متخصصین این تعمیرگاه بسپارید. البته که تعمیر لوازم خانگی در جنوب تهران به سادگی که فکر می‌کنید؛ نیست. در بسیاری از شرایط گمان می‌شود که تعمیر لوازم خانگی نیاز به دقت و یا تخصص لازم ندارد، بنابراین وسیله تعمیری را به دست هر تعمیرگاهی می‌سپاریم و در نهایت با مشکلات متعددی مواجه می‌شویم که بخشی از آن را در آینده نه چندان دور مشاهده خواهیم کرد و ممکن است، از کارکرد وسیله برقی دوباره دچار ضرر و زیان شویم. برای همین موضوع بهتر است از تعمیرگاه مورد نظر مطمئن باشیم و با بررسی یک رزومه قوی برای تعمیر لوازم خانگی در جنوب تهران اقدام کنیم. اگر از شهروندان شهر تهران هستید و تمایل دارید که تعمیرات وسایل برقی و خانگی خود را به افراد دارای صلاحیت از تعمیرگاه‌های معتبر بسپارید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید که شاید برای شما جهت تعمیر وسایل برقی و خانگی مورد نیاز باشد.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید در شمال تهران

 

تعمیر یخچال در شمال تهران 

در این دنیای امروزی از مهمترین و اساسی ترین لوازم خانگی که در هر خانه ای یافت می شود، یخچال می باشد. همچنین در بیشتر فروشگاه ها و مغازه های بزرگ از یخچال های صنعتی استفاده می گردد،زیرا این یخچال ها بهتر و بیشتر مواد غذایی را نگه می دارند. بطور کلی یخچال ها، وسایل پیچیده ای هستند و امکان زیادی وجود دارد که در طول سال مشکلاتی برای یخچال بوجود آید که صاحبان آنها را دچار نگرانی کند که به کدام تعمیرگاه مطمئنی مراجعه کند؟

آیا این تعمیرگاه های یخچال دارای تعمیرکاران حرفه ای هستند؟ آیا میشود به آنها اعتماد کرد؟ این سوالات در ذهـن افرادی که مـی خواهـنـد یـخـچـال شـان را بـه این نماینـدگی ها بسـپـارند نـقـش می بـنـدد.پـس لازم است که اطلاعاتی در مورد نمایندگی های تعمیر یخچال در شمال تهران وجود دارند بدست آوریم.

 یکی از معضلاتی که بیشتر مردم ساکن تهران با آن روبرو هستند، به علت بزرگی  و ازدحام جمعیت در تهران مردمی که نیاز به تعمیر یخچال در شمال تهران پیدا می کنند دچار سردرگمی می شوند که به کدام تعمیرگاه مراجعه کنند. گاهی مجبور می گردند که وسیله را به تعمیرکار کم تجربه جهت سرویس ببرند که منجر به خرابی بیشتر آن شده است. بنابراین چون یخچال از وسایل پیچیده به شمار می رود پس باید توسط افراد باتجربه تعمیر شود. با بودن نمایندگی های تعمیر یخچال در شمال تهران، ساکنین این مناطق دچار هیچ گونه نگرانی نخواهند شد.

هروقت یخچال آنها خراب شود با یک تماس تلفنی و یا مراجعه به سایت مدرن تکنیک میتوانند بهترین متخصصان را برای تعمیر یخچال در شمال تهران انتخاب کنند .این نمایندگی ها از ویژگی های متنوعی از جمله تعمیر یخچال در شمال تهران در منزل،فعالیت شبانه روزی واحد تعمیرات و هزینه پایین تر از مغازه های متفرقه برخوردارند.

شماره تلفن تعمیر یخچال شمال تهران

 

021-22000932

 

تعمیرات یخچال در شمال تهران

تعمیر انواع یخچال در شمال تهران

یکی از احتیاجات لازم اشخاصی که در مناطق مختلف شمال تهران مانـنـد: زعفرانیه، شهرک غرب نیاوران،تجریش و... سکونت دارند یافتن تعمیرگاه های معتمد تعمیر یخچال در شمال تهران با امکاناتی نظیر: سرویس درمنزل ، کم شدن هزینه های تعمیر و وجود داشتن تعمیرکاران مجرب و حرفه ای برای تعمیر یخچال در شمال تهران می باشند.

شـرکـت های اروپایی،آمریکایی و آسیایی فراوانی در تولید یخچال وجود دارند که این قضیه موجب سخت و پیچیده تر شدن تعمیرات یخچال در شمال تهران می گردد. بخاطر این موضوع هر یخچالی پیچیدگی های خاص خود را دارد که به عیب یابی مخصوص خود نیاز است.

مشکلات یخچال ها و دلایل بروز آنها

  1. یخچال خنک نمی کند: این مشکل می تواند دلایل گوناگونی از جمله خرابی ترموستات،کمپرسور، لاستیک درب، فن یخچال و نشت گاز داشته باشد.
  2. یخساز یخچال یخ درست نمی کند: ممکن است ورودی آب بسته،شیر برقی آب سوخته،قالب یخساز شکسته یا موتور یخساز خراب باشد.
  3. روشن شدن نشانگر فیلتر تصفیه آب : زمانی که چراغ فیلتر روشن شود، باید فیلتر آب یخچال را تعویض کرد ( جهت کارایی بهتر هم فیلتر داخل هم فیلتر پشت باید عوض شود)
  4. فریزر یخچال خوب منجمد نکند: ممکن است مشکل در ترموستات،نشت گاز فریزر،خرابی کمپرسور فریزر، خرابی لاستیک درب، خرابی قسمت فریزر و عمل نکردن سیستم دیـفـر باشد.
  5. داغ کردن شدید موتور یخچال : البته اگر دمای آن تا 70 درجه باشد طبیعی است ولی اگر بیشتر باشد باید فیوز حفاظتی ( Overload) موتور را خاموش کرده و برای تعمیر یخچال در شمال تهران نزد تعمیرکار مجاز برده تا چک کند در صورت نیاز تعمیر یخچال یا تعویض گردد.
  6. برفک زدن یخچال : برفک زدن زیاد یخچال به دلایل مختلفی یروز می کند، یکی می تواند لاستیک درب خراب باشد،دیگری یخچال بیش از حد معمول کار کند.

با مشاوره و درخواست تعمیرکار به راحتی به تعمیر یخچال در شمال تهران بپردازید.

مشکلات دیگری که ممکن است برای یخچال پیش آید

خارج نشدن اب از محفظه آب یخچال: امکان دارد فیلتر تصفیه آب یخچال مسدود شده باشد یا شیر برقی یخچال خراب باشد.

به سروصدا افتادن یخچال : در صورت بروز این مشکل باید پایه های موتور، خرابی یخچال و لوله های داخلی یخچال بررسی گردد.

روشن نشدن یخچال : دلیل آن ممکن است: یخچال به برق متصل نباشد،دوشاخه یا سیم رابط معیوب باشد، ترموستات یخچال مشکل داشته باشد،overload کمپرسور معیوب شود،برد الکتریکی دستگاه خراب باشد، کمپرسور یخچال سوخته باشد.

یخچال اتومات کار نکند: مشکلی از قبیل: خارج شدن لوله بلو ترموستات ازجای خود، تنظیم نبودن ترموستات، خراب بودن لاستیک داخلی درب، خرابی یخچال و کم بودن سرمای یخچال رخ داده باشد.

منجمد شدن بیش از حد مواد درون یخچال : امکان دارد که ترموستات یخچال خراب باشد یا لوله بلو از محل مخصوص خود در اواپراتور جدا شده باشد و یا اینکه سنسور یخچال خراب شده باشد.

بدنه یخچال برق داشته باشد : در این صورت سیم های رابط معیوب است یا سرپیچ لامپ داخل یخچال با بدنه و ترموستات و یا موتور یخچال اتصالی داشته باشد.

کم کار کردن موتور یخچال و کم شدن سرمای یخچال : به دلیل این است که درجه ترموستات روی عدد مناسب تنظیم نشده است و ترموستات تنظیم نیست.

برای تعمیر یخچال در شمال تهران با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 

 
حصاربوعلی رستم‌ آباد فرمانیه اوین درکه محمودیه ولنجک امامزاده قاسم دربند گلابدره جماران دزارشیب نیاوران اراج کاشانک شهرک دانشگاه شهرک نفت دارآباد باغ فردوس تجریش قیطریه چیذر حکمت ازگل سوهانک شهید محلاتی اتوبان امام علی اتوبان صدر اقدسیه الهیه فرشته اندرزگو بلوار ارتش پارک وی تجریش جمشیدیه دیباجی سعدآباد صاحبقرانیه فرمانیه مقدس اردبیلی مینی‌سیتی نوبنیاد ولیعصر کاشانک کامرانیه پاسداران دروس قلهک زرگنده ضرابخانه پارک طالقانی صیاد شیرازی استاد حسن‌بنا پارک وی چمران کاوسیه ونک ملاصدرا میرداماد حقانی آفریقا یوسف‌آباد کردستان بهجت آباد فاطمی شیخ بهایی مدرس بیهقی

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید